Odwiedź nas na

OSIEDLE PYSKOWICE 5 pierwszych domów z rabatem 10 000 zł!

Nasze inwestycje w Gliwicach, Zabrzu i Pyskowicach

 


Dom100eu to firma, która jako deweloper działa od 2012 roku, jednak jej doświadczenie w branży budowlanej jest dużo dłuższe. Wieloletnia praktyka sprawia, że jesteśmy w stanie przygotować i przeprowadzić inwestycje mogące sprostać wymaganiom różnorodnych klientów. Już na etapie wybierania miejsca pod nowe domy i mieszkania, priorytetem dla nas jest komfort przyszłych mieszkańców. Istotne jest, by okolica była dobrze skomunikowana, posiadała infrastrukturę zapewniającą maksimum komfortu, a jednocześnie gwarantowała im spokój i kontakt z naturą.

Otoczenie to nie wszystko, najważniejszą rolę odgrywa przecież sama inwestycja. Przykładamy wielką wagę do tego, by budynki dobrze się prezentowały i były praktyczne. Każda nieruchomość jest tak zaprojektowana, by jej wnętrze było ergonomiczne i pozwalało na jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Jeśli interesują Państwa nowe domy na sprzedaż od dewelopera, mieszczące się w okolicy Gliwic lub Zabrza, w naszej ofercie z pewnością znajdzie się odpowiednia nieruchomość.

Umów się z doradcą

×

Cześć!
Widzę, że marzysz o nowym domu lub mieszkaniu 🙂
Napisz, która z naszych inwestycji Cię interesuje 🏠
Chętnie odpowiem na Twoje pytania!
⬇⬇⬇

×