BIURO SPRZEDAŻY: ul. Bojkowska 37AB (budynek F2), Gliwice
CZYNNE: pon-pt: 08:00-16:00
hero-Żerniki

Osiedle Żerniki

Gliwice, ul. Graniczna

Osiedle Gliwice Żerniki jest zlokalizowane przy ulicach Granicznej i Rogozińskiego. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gliwicach. Inwestycja obejmuje 16 segmentów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej o zróżnicowanym metrażu, tworzących zamknięte, monitorowane osiedle. Całości dopełnia szczegółowo zaplanowana przestrzeń wspólna – elementy małej architektury.

Do każdego z segmentów przynależy działka. Osiedle Gliwice Żerniki to także nowoczesna architektura i wysoka jakość wykonania. Oferta obejmuje lokal (z działką) wykończony w standardzie deweloperskim obejmujący: tynki, wylewki, okna 3-szybowe z parapetami, instalacje (elektryczna, RTV, wod-kan, gaz, c.o.), a także zagospodarowanie części wspólnych osiedla, m.in.: ogrodzenie osiedla wraz z bramami, drogi wewnętrzne wykonane z kostki i oświetlenie.

Położenie w sąsiedztwie lasu, szkół oraz placówek usługowych sprawia, że jest to idealne miejsce dla całej rodziny.

Osiedle Gliwice Żerniki jest kontynuacją koncepcji osiedli o ujednoliconej stylistyce, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Podobne osiedle powstało w Pyskowicach, gdzie łącznie zrealizowanych zostało 120 lokali.

Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji?
Śmiało! Skontaktuj się z nami!
Na Twoją wiadomość odpowiemy w przeciągu 24 godzin!

    *wymagane


    CZYNNA: pn-sob od 08:00 do 19:00