Odwiedź nas na

Osiedle Żerniki

Osiedle Żerniki

Gliwice, ul. Graniczna

Osiedle Gliwice Żerniki - Graniczna

Osiedle Gliwice Żerniki jest zlokalizowane przy ulicach Granicznej i Rogozińskiego. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gliwicach. Oferta obejmuje 16 segmentów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej o zróżnicowanym metrażu, tworzących zamknięte, monitorowane osiedle. Całości dopełnia szczegółowo zaplanowana przestrzeń wspólna – elementy małej architektury.

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA

Do każdego z segmentów przynależy działka. Osiedle Gliwice Żerniki to także nowoczesna architektura i wysoka jakość wykonania. Oferta obejmuje lokal (z działką) wykończony w standardzie deweloperskim obejmujący: tynki, wylewki, okna 3-szybowe z parapetami, instalacje (elektryczna, RTV, wod-kan, gaz, c.o.), a także zagospodarowanie części wspólnych osiedla, m.in.: ogrodzenie osiedla wraz z bramami, drogi wewnętrzne wykonane z kostki i oświetlenie.

Położenie w sąsiedztwie lasu, szkół oraz placówek usługowych sprawia, że jest to idealne miejsce dla całej rodziny.

Osiedle Gliwice Żerniki jest kontynuacją koncepcji osiedli o ujednoliconej stylistyce, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Podobne osiedle powstało w Pyskowicach, gdzie łącznie zrealizowanych zostało 120 lokali.

_____________________________________________

Sprzedaliśmy ponad 600 domów i mieszkań.
Sprawdź nasze aktualne inwestycje w rejonie Gliwic i Zabrza: Apartamenty Poezji III, domy na Osiedlu PyskowiceApartamenty Zabrze Centrum.

Galeria zdjęć

Przedstawione na stronie www oraz w materiałach reklamowych wizualizacje oraz informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Lokalizacja