Domy na sprzedaż w Pyskowicach

Aglomeracja Śląska to zurbanizowana, gęsto zaludniona część kraju. Nie brakuje tu dużych zakładów przemysłowych czy firm, które wyznaczają nowe standardy w sektorze IT. Nie oznacza to, że nie brakuje tu zacisznych, spokojnych miejscowości, gdzie można odpocząć po pracy w sąsiedztwie natury. Jedną z takich miejscowości są Pyskowice. Co gmina ma do zaoferowania?

Dlaczego warto kupić nowy dom w Pyskowicach?

To niewielkie, 17-tysięczne miasto, ulokowane w zachodniej części województwa śląskiego. Administracyjnie gmina przynależy do powiatu gliwickiego ziemskiego. Od centrum Gliwic jest oddalona zaledwie o 14 kilometrów. Można szybko dotrzeć tam drogą krajową 78 lub drogą wojewódzką 901. Od węzła w Sośnicy, gdzie krzyżują się autostrady A1 i A4 dzieli ją zaledwie 20 km.

W praktyce oznacza to, że Pyskowice są świetnie skomunikowane z otoczeniem zarówno w osi zachód-wschód, jak i północ-południe. To atrakcyjna lokalizacja, która pozwala szybko dostać się m.in. do Katowic, Mysłowic, Mikołowa czy Gliwic. 

To także świetne miejsce do życia dla osób, które często korzystają z połączeń lotniczych. Od portu w Pyrzowicach dzieli je zaledwie 40 kilometrów, co oznacza, że można dotrzeć tam w mniej niż godzinę. Nie powinno więc dziwić, że sporo osób wpisuje w wyszukiwarkę takie zapytania, jak domy na sprzedaż Pyskowice czy domy na sprzedaż Pyskowice i okolice.

Gmina może też pochwalić się dworcem kolejowym, z którego kursują nie tylko połączenia regionalne, ale i pociągi klasy IC, którymi można szybko dotrzeć na przykład do Opola, Katowic, Krakowa czy Warszawy. Komunikację na terenie Pyskowic koordynuje ZTM (Zarząd Transportu Metropolitarnego), dzięki czemu mieszkańcy mają szybki dostęp do bogatej siatki połączeń autobusowych na terenie Śląska.

Czym wyróżniają się najlepsze oferty dostępne na rynku? Można tu wskazać na wiele kwestii, które powinny spełniać takie nieruchomości. Nowoczesny dom, to już nie tylko odpowiednia powierzchnia użytkowa. Oczywiście, jest ona ważna, jednak można wskazać na wiele innych cech, które powinna spełniać taka inwestycja. W Dom100.eu oferujemy Ci dostęp do nowoczesnego, świetnie zaprojektowanego osiedla, które spełnia wszystkie kluczowe standardy.

Ciche i wygodne osiedle domów szeregowych w Pyskowicach — znajdź swoje miejsce na ziemi

Śląskie to świetne miejsce do życia. Aglomeracja Śląska, w skład której wchodzą także Pyskowice, to ludny, zamieszkały przez ponad 2,5 miliona osób obszar. Pod względem jakości komunikacji, dostępności usług publicznych i atrakcyjności ofert z rynku pracy, niewiele innych miast w Polsce może rywalizować ze śląską metropolią. Nie powinno więc dziwić, że często pojawiają się pytania o to, jaka jest cena działki lub uśredniony koszt budowy domu w tej części kraju.

Bez względu na to, czy zdecydujemy się na zakup mieszkania, czy na „szeregówkę” lub na „bliźniaka”, warto skorzystać z oferty profesjonalnej firmy deweloperskiej. To najprostszy sposób, by kupić sobie nie tylko wymarzone miejsce na ziemi, ale i spokój. Wsparcie profesjonalnego dewelopera sprawia, że nie musimy martwić się takimi rzeczami, jak np. ogrzewanie.

Wszystkie oddawane przez nas domy wykonane są w podwyższonym standardzie deweloperskim. Oznacza to, że mają wykonane instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną oraz centralne ogrzewanie. W cenie są też tynki, wylewki, a nawet ogrodzenie.

Każdy budynek został zaprojektowany w taki sposób, by układ pomieszczeń był jak najbardziej funkcjonalny. Bez względu na to, jak chcemy urządzić parter lub pierwsze piętro posesji, możemy być w pełni spokojni o to, że układ pomieszczeń został świetnie zoptymalizowany. To kolejny atut naszej oferty: doskonałe wykorzystanie realnej powierzchni użytkowej nieruchomości. Wierzymy, że to solidny fundament, na którym warto budować. Chcemy, by każdy lokal mieszkalny w stu procentach spełniał Wasze oczekiwania.

Lokalizacja, wysoki standard i bezpieczeństwo — inwestycja w nowy dom w Pyskowicach

W Dom100.eu uważamy, że nowoczesna architektura budynku to coś więcej niż opcja. To obowiązek dewelopera, bez względu na to, czy chodzi o dom jednorodzinny, czy o mieszkanie w bloku. Stawiamy na lokale, których estetyka wykonania jest miła dla oka, a jednocześnie świetnie komponuje się z tkanką miejską.

Dążymy do tego, by każdy dom dostępny w naszej ofercie, bez względu na wielkość działki i ilość pokoi, był idealnym miejscem do życia. W naszych inwestycjach kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo. W Pyskowicach, w bliskim sąsiedztwie osiedla, powstał też duży, plac zabaw dla dzieci.

Zapewniamy zagospodarowanie części wspólnych inwestycji. Położony na działce w Pyskowicach dom, który zbudowaliśmy, będzie też wyposażony w pełną infrastrukturę towarzyszącą: drogę, media, a także światłowód. Wszystko po to, abyś nie musiał tracić swojego cennego czasu. 

Wybudowane przez nas osiedle jest też świetnie skomunikowane z gminą Pyskowice. Już kilkaset metrów dalej znajdują się sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola czy ośrodki zdrowia. Nie zabraknie też takich atrakcji, jak skatepark czy boiska dla fanów piłki nożnej. 

Wyjazd z wybudowanego przez nas osiedla ulokowany jest przy ulicy Lokalnej, skąd szybko można dotrzeć do skrzyżowania Toszeckiej z Mickiewicza, by dostać się do Gliwic lub do wjazdu na autostradę A4 w Kleszczowie.

Ceny nowych domów w Pyskowicach

Ile kosztuje dobry adres w Pyskowicach? Trudno o jednoznaczną odpowiedź na to pytanie. Wiele zależy od tego, czy interesuje nas dom w zabudowie bliźniaczej, czy w szeregowej. Bardzo ważna jest też działka — jej wielkość, położenie i przeznaczenie opisane w planie zagospodarowania przestrzennego, jeśli gmina taki posiada. Analizując ogłoszenia z lokalnego i regionalnego rynku nieruchomości, można szybko dostrzec, że to między innymi te cechy przekładają się na ostateczną wycenę nieruchomości.

Na cenę wpływa też rodzaj nieruchomości — inaczej rozkładają się ceny posesji, które były budowane na przykład w latach 70. XX wieku, a inaczej domów, które powstały już w XXI wieku. Sporo zależy też od tego, w jaki sposób ogrzewane jest dane mieszkanie: w zależności od tego, czy jest to węgiel, gaz czy prąd. Ważny jest też dojazd do posesji, dane z ksiąg wieczystych, wliczając w to informacje o służebności drogi dojazdowej, a także to, jak ulokowane są pokoje, ile ich jest oraz jak są rozmieszczone.

Zakup nowego domu z naszej oferty uwalnia Cię od konieczności przeglądania ogłoszeń, zapoznawania się z historią nieruchomości czy analizowaniu rocznych kosztów utrzymania posesji. Nie musisz nawet korzystać z oferty pośredników. Cały proces zakupu nieruchomości załatwisz w naszej firmie. Pomożemy Ci także w procedurze kredytowej. Współpracujemy z najlepszymi bankami, które działają w tym obszarze rynku. Nasza firma ma też rachunek powierniczy w PKO Banku Polskim.

Przez jedenaście lat działalności sprzedaliśmy prawie 1000 inwestycji mieszkaniowych — zarówno domów, jak i mieszkań i apartamentów. Między 2015 a 2018 rokiem zdobywaliśmy prestiżowy certyfikat Dewelopera Roku. W naszej pracy stawiamy na jakość, rzetelność i stabilność. Rozumiemy, że zakup domu to wielkie wyzwanie, dlatego też zawsze służymy Ci pomocą.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Możesz skontaktować się z nami zarówno drogą elektroniczną, telefoniczną, jak i odwiedzić nasze biuro w Gliwicach przy ulicy Bojkowskiej. Rozumiemy, że jak najszybciej chcesz dojść do celu, jakim jest zakup nowoczesnego domu w atrakcyjnie położonej okolicy, który jest świetnie skomunikowany z otoczeniem. Dobry adres w Pyskowicach daje Ci szybki dostęp do rynku pracy, rozrywki czy ogromnej bazy uczelni wyższych, które znajdują się na terenie Aglomeracji Śląskiej.