Domy na sprzedaż Gliwice

Zakup wymarzonej nieruchomości to marzenie wielu osób. Nie brakuje inwestorów, których interesują zwłaszcza nowe domy na sprzedaż w Gliwicach. Dlaczego? Ponieważ łączą one w sobie wszystkie cechy, które są obecnie na rynku bardzo pożądane: są wykonane w podwyższonym standardzie, korzystają z proekologicznych rozwiązań, a na dodatek są świetnie skomunikowane z okolicą. Właśnie takie są domy i mieszkania, jakie oferuje Dom100.eu. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Domy szeregowe – spełnij swoje marzenie o nowym domu w Gliwicach

Jakie firmy są szczególnie cenione przez inwestorów? Takie, które działają od lat, a w swoim portfolio mogą pochwalić się wieloma ukończonymi inwestycjami. Wszystkie te cechy spełnia Dom100.eu. Jesteśmy w stanie przygotować i przeprowadzić inwestycje mogące sprostać wymaganiom wielu różnych grup klientów. Zanim umieścimy w sieci informację o tym, że już niebawem pojawią się nowe domy na sprzedaż w Gliwicach, nasi pracownicy wykonują mnóstwo działań, które pracują na taką inwestycję przed wbiciem w ziemię pierwszej łopaty.

Bez względu na to, jaki to rodzaj inwestycji — osiedle domów wielorodzinnych czy domy szeregowe — typujemy działki budowlane, które znajdują się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Nasze osiedla są świetnie skomunikowane z otoczeniem. Można z nich szybko dostać się na główne drogi wylotowe, ale też są połączone z miejskim ekosystemem. Mieszkańcy nie muszą obawiać się o to, że ich wymarzony dom będzie znajdował się w dużej odległości od przystanku autobusowego, przychodni, szpitala, szkoły czy żłobka. Bez względu na to, czy będzie to dom bliźniak, czy budynek wielorodzinny.

Od wielu lat z sukcesami tworzymy atrakcyjne domy, które wyróżniają się podwyższonym standardem, ale i świetnym designem. Kładziemy bardzo duży nacisk na to, by domy z naszej oferty nie tylko miały praktyczny, funkcjonalny układ wnętrz, ale by bardzo dobrze się prezentowały, bez względu na to, jaki metraż nas interesuje. Właśnie taka jest nasza inwestycja w Pyskowicach, gminie, z której do ścisłego centrum Gliwic można dotrzeć w zaledwie kilkanaście minut.

Dbamy też o tak zwane części wspólne osiedli. Po odebraniu kluczy od swojego wymarzonego domu, inwestor nie musi obawiać się tego, że znajdzie tam wykończenia w niskim, nieprzystającym do realiów rynku, standardzie. Wręcz przeciwnie. Zapewniamy też pełną infrastrukturę towarzyszącą. Osiedla mają świetne, odpowiednio zintegrowane z otoczeniem, sieci dróg. Nie brakuje też dostępu do sieci — dbamy o to, by właściciele domów i mieszkań mieli do swojej dyspozycji szybkie łącze światłowodowe. Nasze domy szeregowe w Gliwicach mają wszystko, czego potrzebujesz, by poczuć się w nich komfortowo.

Nasze budynki mieszkalne, bez względu na to, w jakim mieście czy dzielnicy są budowane, zawsze mają wykonane wszystkie rodzaje instalacji, w tym elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową i C.O. Nasze domy na sprzedaż w Gliwicach (i innych gminach, gdzie realizujemy nasze inwestycje) mają też tynki, wylewki, a nawet ogrodzenie. Wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów. Możesz być w pełni spokojny o to, że spójność architektoniczna, jaką tworzymy, stoi na bardzo wysokim poziomie.

Bezpieczne i wygodne osiedla nowych domów w Gliwicach — dlaczego warto tu zamieszkać?

Jeśli wpisujesz w wyszukiwarkę takie zapytanie, jak domy na sprzedaż Gliwice i okolice, to zapewne szukasz nieruchomości, która zapewni Ci nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. W dzisiejszych czasach to jeden z kluczowych obszarów. Nie chcemy, by nieopodal budynku, gdzie będziemy mieszkać, zachodziło choćby najmniejsze ryzyko dla nas i ważnych dla nas osób. W Dom100.eu świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też dbamy o bezpieczeństwo osób, które zdecydują się skorzystać z naszej oferty, na wielu płaszczyznach.

Dlaczego budowane przez nas domy Gliwice cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Przede wszystkim dlatego, że jest to świetne miejsce do życia, które stwarza wiele możliwości. Jest to najdalej wysunięte na zachód miasto, wchodzące w skład Aglomeracji Śląskiej. Dzięki świetnie rozwiniętej sieci komunikacji publicznej, z Gliwic można szybko dostać się zarówno do Zabrza, Katowic czy Krakowa, jak i do Pyrzowic, Rybnika i dalej na południe, do Czech.

Przez tereny gminy biegną nie tylko autostrady A1 i A4, ale też Drogowa Trasa Średnicowa (DTŚ) oraz wiele dróg krajowych i wojewódzkich. Strefa ekonomiczna w Gliwicach od wielu lat przyciąga kolejnych inwestorów, dzięki czemu łatwo o stabilną, dobrze płatną pracę. Zarówno w Gliwicach, jak i w sąsiednich miastach, znajduje się wiele renomowanych uczelni wyższych, z których skorzystają ścisłowcy, a także humaniści.

Śląskie to świetne miejsce do życia, gdzie nie brakuje wielu atrakcji oraz unikalnych w skali całego kraju (a nierzadko i Europy) wielkich wydarzeń, jakich mieszkańcom tej części kraju może zazdrościć cała Polska. To nie tylko cykliczne, duże eventy organizowane na terenie Areny Gliwice, ale też wielkie wydarzenia dla fanów e-sportu, na czele z Intel Extreme Masters, które od wielu lat gromadzi w katowickim spodku prawdziwe tłumy. 

Jeśli cenisz sobie kontakt z naturą, to miasto także może zaoferować Ci całkiem sporo. Nasze domy na sprzedaż w Gliwicach lokujemy w taki sposób, by znajdowały się nieopodal atrakcyjnych terenów zielonych: parków, lasów czy akwenów wodnych, na przykład jeziora Dzierżno Duże.

Koszty zakupu nowego domu w Gliwicach

Projektując nasze inwestycje mieszkaniowe, zawsze staramy się jak najlepiej połączyć kryterium ekonomiczne, czyli cenę, z najwyższą jakością. Sprzedaliśmy prawie 1000 różnych domów i mieszkań, co pokazuje, że stosowane przez nas podejście doskonale wpasowało się w potrzeby rynku i stanowi realną odpowiedź na oczekiwania wszystkich tych, którzy poszukiwali informacji o dobrze ulokowanych, atrakcyjnie wycenionych, nieruchomościach na terenie miasta i pobliskich gmin. Wartością dodaną może być też wchodzący w skład Twojej nieruchomości garaż.

Dostępne w naszej ofercie domy są w podwyższonym standardzie deweloperskim, dzięki czemu już „na początku” dają Ci więcej, niż oferuje wiele konkurencyjnych firm, można kupić już za 545 tysiące złotych. 

Wspieramy naszych klientów na każdym kroku. Nasi doradcy zawsze chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, by rozwiać ewentualne wątpliwości. Jeśli taka kwota jest dla Ciebie wygórowana, to zawsze możesz zastanowić się nad zakupem dostępnych w naszej ofercie mieszkań. Oferujemy zarówno kawalerki, jak i lokale, które mają na przykład 2-3 pokoje. Wśród naszych ofert na pewno zdołasz znaleźć coś dla siebie!

Dlaczego warto kupić dom prosto od dewelopera?

Przede wszystkim dlatego, że nie musisz niczym się martwić i przejmować. Samodzielna budowa wymarzonego domu lub współpraca z wieloma różnymi podwykonawcami w tym samym czasie, to sporo stresu i czasu, który można przecież spożytkować lepiej. Możesz nam zaufać. Jesteśmy fachowcami, którzy od ponad 10 lat budują doceniane inwestycje mieszkaniowe w Gliwicach, Zabrzu i pobliskich gminach. Po prostu wejdź na naszą stronę, wybierz interesujący Cię dom, zapoznaj się ze wszystkimi materiałami na jego temat, a następnie skontaktuj się z nami.

Stawiamy na transparentność. Na naszej stronie odnajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które mogą być dla Ciebie kluczowe przy podejmowaniu decyzji o zakupie. W naszym serwisie regularnie umieszczamy też ogłoszenia o tym, kiedy będą dostępne nowe domy na sprzedaż w Gliwicach. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na pewno znajdziesz u nas dom swoich marzeń, w którym spędzisz z ważnymi dla Ciebie osobami wiele cudownych chwil.