Apartamenty Gliwice

Nowoczesne, przestronne i świetnie ulokowane apartamenty to marzenie wielu osób. Jakie cechy powinny spełniać takie inwestycje? W jakich miejscach powinny być lokowane i na co warto zwrócić uwagę podczas analizowania oferty? Sprawdźmy.

Nowe apartamenty w Gliwicach — dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Gliwice to miasto położone w zachodniej części województwa śląskiego, które wchodzi w skład Aglomeracji Śląskiej — grupy ośrodków miejskich na Górnym Śląsku, gdzie mieszka ponad 2,5 miliona osób. Stwarza to ogromne, niespotykane w wielu innych częściach Polski, szanse na rozwój dla osób, które zdecydują się tu zamieszkać. Aglomeracja Śląska ma do zaoferowania bardzo wiele. Zarówno pod kątem zawodowym, kulturalnym, jak i w sektorze usług edukacyjnych czy rozrywki.

W Gliwicach mieszka około 177 tysięcy osób. Na terenie miasta krzyżują się ze sobą autostrady A1 i A4, a także Drogowa Trasa Średnicowa, czyli nowoczesna, w większości składająca się z trzech pasów w każdym kierunku, droga, która łączy miasto m.in. z sąsiednim Zabrzem, Chorzowem, Rudą Śląską i Katowicami. Gmina może pochwalić się też nowoczesnym, świetnie skomunikowanym dworcem PKP, z którego szybko można dotrzeć do innych miast na Śląsku, jak i do Krakowa, Wrocławia czy Warszawy.

Doskonałą wiadomością dla osób, które lubią (lub — z racji wykonywanej pracy — muszą) często latać samolotem, jest bliskość lotniska w Pyrzowicach. To międzynarodowy port lotniczy, skąd szybko można dostać się do niemal dowolnego państwa w Europie. 

Ruch obsługiwany jest przez dużych, liczących się na rynku przewoźników, dzięki czemu o kompleksową siatkę połączeń, można być w pełni spokojnym. Ciekawostką dla fanów żeglugi śródlądowej, jest kanał gliwicki — szlak wodny, którym dotrzemy aż do Kędzierzyna-Koźle na Opolszczyźnie.

Miasto może pochwalić się też świetną ofertą biznesową. Tylko na terenie tamtejszej strefy ekonomicznej pracę znalazło ponad 25 tysięcy osób. Gliwice od wielu lat plasują się w czołówce gmin na Śląsku, gdzie można zarobić najwięcej. 

Zgodnie z danymi Głównego Urzędu Statystycznego, uśredniona pensja wynosi niemal 6500 PLN. By dobrze uzmysłowić sobie, jak wielki skok cywilizacyjny i jakościowy wykonało miasto, wystarczy spojrzeć na dane archiwalne. W 2014 roku uśredniona pensja w Gliwicach wynosiła niespełna 4500 złotych.

Adres w Gliwicach to także dostęp do sieci komunikacji miejskiej, która uchodzi za jedną z najlepszych w województwie śląskim. Atutem jest też dostęp do okolicznych, uznanych szkół wyższych. W mieście działa Politechnika Śląska, Instytut Informatyki Teoretycznej i Stosowanej, a także cieszące się dużą renomą, Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych. W bliskim sąsiedztwie Gliwic znajdziemy jeszcze m.in. Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Ekonomiczny oraz Śląską Akademię Medyczną.

W mieście znajdują się też cenione placówki lecznicze. Gliwice mogą pochwalić się bardzo dobrze rozwiniętą siecią szpitali, których jest aż pięć. Nie zabraknie też ciekawych miejsc, gdzie można spędzać swój czas wolny. Bogate zaplecze ofert komercyjnych zapewnia m.in. Arena Gliwice, czy pobliski Spodek, jednak miasto daje też dostęp do wielu terenów zielonych: lasów, parków, a nawet akwenów wodnych, jak jezioro Dzierżno Duże.

Apartamenty na wygodnych i bezpiecznych osiedlach — idealny wybór dla Ciebie i Twojej rodziny

Bez względu na to, czy wpisujecie w wyszukiwarkę takie zapytanie, jak apartament Gliwice sprzedażapartamenty na sprzedaż Gliwice, czy nowe apartamenty Gliwice, oznacza to jedno: chcecie zmienić swój adres i szukacie mieszkania na terenie Gliwic, które będzie ulokowane w nowoczesnym budynku. Z Dom100.eu mieszkanie w stylowych, świetnie skomunikowanych z innymi częściami miasta, apartamentach, jest na wyciągnięcie ręki.

Jesteśmy firmą, która na bardzo trudnym, śląskim rynku nieruchomości, świetnie radzi sobie już od ponad dziesięciu lat. W tym czasie oddaliśmy do użytku, a następnie sprzedaliśmy, prawie 1000 lokali: zarówno mieszkań, jak i domów. W naszej ofercie dostępne są zarówno niewielkie mikroapartamenty Gliwice, których powierzchnia jest zbliżona do 25 metrów kwadratowych, jak i duże nieruchomości, które mają ponad 90 mkw, co oznacza sporo miejsca nawet dla rodzin z dziećmi.

Zawsze kładziemy bardzo duży nacisk na to, by nasze inwestycje przede wszystkim zapewniały Wam komfort. Wiemy, że ważny jest nie tylko sam metraż i ładne wizualizacje mieszkania, ale i jego układ, a także udogodnienia, jak dostęp do garażu podziemnego, zasilanie wybranych części wspólnych inwestycji dzięki zielonej energii, duży, nasłoneczniony taras czy łatwy i bezproblemowy dojazd do głównych ciągów komunikacyjnych, czyli dróg, dzięki którym szybko, bez stania w korkach, będzie można dotrzeć do punktu docelowego.

Ceny apartamentów deweloperskich w Gliwicach

Jak szybko sprawdzić ceny mieszkań deweloperskich w Gliwicach? Skorzystajcie z naszej strony. Na podstronie wybranego osiedla, jakie buduje nasza firma, znajduje się zakładka z krótkim opisem inwestycji, a poniżej znajduje się liczba dostępnych domów. Wystarczy nacisnąć przycisk Szczegóły lub Zarezerwuj. W praktyce, by uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, wystarczy nam więc dostęp do internetu. Warto podkreślić też, że uśredniona cena za metr kwadratowy nieruchomości mieszkaniowej jest w Gliwicach o około 1000 złotych niższa, niż w oddalonych o niespełna 30 km od miasta, Katowicach.

W jaki sposób można dowiedzieć się nieco więcej o przyszłych (lub znajdujących się w budowie) inwestycjach od Dom100.eu? Wystarczy, że na naszej stronie skorzystacie z zakładki Kontakt. Możecie zadzwonić na naszą infolinię, odwiedzić nas osobiście w naszym biurze w Gliwicach, lub wysłać nam wiadomość e-mail. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, które Wam się nasuwają. W naszej pracy od zawsze stawiamy na transparentność i najwyższą jakość obsługi Klienta.

Pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki — idealna lokalizacja nowych apartamentów w Gliwicach

Co wyróżnia nas na tle wielu konkurencyjnych firm? Między innymi to, że zawsze staramy się zaoferować naszym klientom coś więcej. Można tu wskazać na przykład na jakość wykonania inwestycji. Nasza firma stosuje tak zwany podwyższony standard deweloperski. Oznacza to, że w cenie znajduje się przy okazji cała sieć przyłączy (wodne, gazowe, elektryczne). Wiemy też, że w każdym, nawet najmniejszym mieszkaniu, ważna jest realna przestrzeń użytkowa. Stawiamy na taki układ pomieszczeń, gdzie pokoje, kuchnia lub balkon zawsze są pomyślane w taki sposób, zapewnić Ci możliwość jak najlepszego ich zaaranżowania.

Co jeszcze powinien oferować najwyższej jakości lokal z rynku pierwotnego w Gliwicach? Naszym zdaniem, bezpieczeństwo. Nasze inwestycje dodatkowo wyposażamy w sieć systemu monitoringu, który pomaga troszczyć się o bezpieczeństwo Twoje i ważnych dla Ciebie osób. Chcąc udrożnić ruch w okolicy postawiliśmy na parkingi podziemne. Mieszkańcy docenią je na przykład zimą, zaoszczędzając sporo czasu na odśnieżaniu auta lub latem, kiedy pojazd nie będzie nagrzany.

Część naszych inwestycji daje też dostęp do ładowarki elektrycznej. Wiemy, że zielona energia to przyszłość, dlatego już dziś dokładamy starań, by w Twojej idealnej lokalizacji znajdowało się urządzenie, dzięki któremu szybko doładujesz akumulatory w swoim samochodzie. W Dom100.eu rozumiemy też, że nowoczesne rozwiązania, to także dostęp do szybkiego internetu światłowodowego. Coraz więcej osób przechodzi na pracę zdalną lub hybrydową. Właśnie wtedy docenimy szybkie, stabilne połączenie z globalną siecią danych.

Bez względu na to, czy chcemy oglądać filmy w przeglądarce internetowej na laptopie, grać w gry, czy wysyłać i szybko pobierać ważne pliki z pracy, stabilne połączenie z siecią jest czymś niezbędnym.
Jeśli marzysz o kompleksowo urządzonym apartamencie w Gliwicach i chcesz mieć pewność, że lokal, w jakim będziesz spędzać czas, jest świetnie pomyślany, zaplanowany i wykonany z najwyższej jakości materiałów, skontaktuj się z nami.