Odwiedź nas na

Apartamenty Poezji

Apartamenty Poezji

Gliwice, ul. Poezji

Opis inwestycji

APARTAMENTY POEZJI to nowoczesna architektura, niska, kameralna zabudowa oraz bliskość terenów zielonych. To kwintesencja tego, czego pragną ludzie marzący o wygodnym życiu w przyjaznym otoczeniu. Bryła bloku układająca się w literę „L” tworzy wewnętrzny dziedziniec, dający poczucie bezpieczeństwa i intymności. Połączenie walorów estetycznych z wysoką jakością wykonania, dają gwarancję najlepszego wyboru.

Do dyspozycji oddano 57 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 32 do 93 mkw. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w ogrody (parter) bądź balkony (piętra 1-3). Apartamenty Poezji wyróżniają także: winda, komórki lokatorskie, teren zamknięty tylko do użytku mieszkańców, ogrzewanie miejskie oraz miejsca parkingowe.

Atutem jest umiejscowienie w samym sercu dzielnicy Łabędy. Inwestycja jest blisko lokali handlowo – usługowych, szkół, ośrodków zdrowia i sportowych. To doskonała lokalizacja także dla osób ceniących spokój i bliskość natury.

Już kolejny raz firma DOM100.EU została doceniona  przez kapitułę  konkursu za całokształt prowadzonej działalności uzyskując certyfikat Deweloper Roku 2017  oraz godło Inwestycja Roku 2017 dla inwestycji  „Apartamenty Poezji”

Inwestycja zakończona.

_____________________________________________

Sprawdź naszą nową inwestycję w sąsiedztwie – Apartamenty Poezji III.

Galeria zdjęć

Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Lokalizacja