Odwiedź nas na

Apartamenty Zabrze

Zabrze to świetne miejsce do życia. Aby w pełni wykorzystać potencjał miasta, dobrze jest mieszkać w nowoczesnym, świetnie skomunikowanym z otoczeniem, mieszkaniu. Co mają do zaoferowania nowoczesne apartamentowce? Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę przed zakupem?

Aktualnie sprzedawane apartamenty w Zabrzu

Nowe apartamenty w Zabrzu — dlaczego warto w nie zainwestować?

Przede wszystkim ze względu na to, że to świetny pomysł na ulokowanie kapitału. Rynek nieruchomości rozwija się w naszym kraju niezwykle dynamicznie. Nie brakuje ekspertów, którzy twierdzą, że lokal w podwyższonym standardzie zapewni o wiele wyższą stopę zwrotu, niż gromadzenie finansów na rachunku oszczędnościowym, co zresztą wynika z niezbyt wysokiego ich oprocentowania.

Nie brakuje osób, które wpisują w wyszukiwarkę takie zapytania, jak apartamenty Zabrze sprzedaż czy apartament nieruchomości Zabrze. Czy w mieście znajdują się ciekawe inwestycje budowlane, które warto wziąć poważnie pod uwagę? Tak! To tworzone przez naszą firmę Apartamenty Zabrze Centrum. Co je wyróżnia?

Można tu wskazać na nowoczesną architekturę oraz świetne skomunikowanie inwestycji z otoczeniem. W bliskim sąsiedztwie, zaledwie 500 metrów od osiedla, znajduje się Park Rodzinny. Mieszkańcy mają też na wyciągnięcie ręki wiele punktów handlowo-usługowych, a także szkół, przedszkoli czy ośrodków zdrowia. Osoby, które lubią spędzać czas aktywnie, na pewno docenią łatwy dostęp do wielu ośrodków sportowych.

W Dom100.eu rozumiemy, że mieszkanie musi być nie tylko nowoczesne i bezpieczne, ale też powinno znajdować się w bliskim sąsiedztwie ważnych tras przelotowych. Nasze Apartamenty Centrum mają tutaj do zaoferowania naprawdę sporo! Inwestycja jest jednocześnie ulokowana w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku ulic i hałasu, ale w bliskim sąsiedztwie autostrady A1 i A4. Od węzła w Maciejowie dzielą ją zaledwie dwa kilometry! Osiedle znajduje się też nieopodal dworca PKP.

Nowoczesne, świetnie rozplanowane mieszkania, które są dostępne w naszej ofercie, to także ogromne możliwości w zakresie wyboru idealnego metrażu: możesz wybrać między lokalami o powierzchni użytkowej od 43 aż do 124 metrów kwadratowych. Pokoje zostały zaplanowane w taki sposób, by były ustawne, dzięki czemu na pewno poradzisz sobie z aranżacją całego apartamentu: od łazienki i kuchni, na salonie kończąc. Twoje wymarzone mieszkanie może mieć też duży, nasłoneczniony balkon, na którym będziesz mógł przyjemnie spędzać czas nie tylko latem.

O jakości apartamentu mieszkalnego decydują też usługi towarzyszące. W Dom100.eu stawiamy na ekologię i przyjazne dla planety rozwiązania. Na terenie zamkniętego, bezpiecznego osiedla, znajduje się m.in. ładowarka samochodowa, dzięki której szybko naładujesz pojazd zasilany energią elektryczną. Stawiamy też na zautomatyzowane systemy automatycznego podlewania oraz na fotowoltaikę, która zasila wybrane części wspólne inwestycji. Osoby, które szczególnie zainteresują mieszkania na parterze, zyskają też dostęp do ogródka, gdzie będzie można miło spędzić czas.

Nowy, atrakcyjnie położony apartamentowiec, to także parkingi wewnętrzne (na poziomie 0), dzięki czemu na terenie osiedla ruch kołowy odbywa się o wiele szybciej. To także rozwiązanie, które pomaga nam zaoszczędzić nieco czasu — zarówno zimą, jak i latem: kiedy trzeba odśnieżać pojazdy, lub gdy na dworze jest tak ciepło, że przed wyruszeniem w trasę, na kilka minut trzeba otworzyć wszystkie szyby w samochodzie, by go wywietrzyć.

Dbamy też o bezpieczeństwo naszych mieszkańców. Chroni ich m.in. zaawansowany system monitoringu wizyjnego. W Dom100.eu rozumiemy też, że województwo śląskie to ta część Polski, która jest szczególnie zagrożona smogiem. Właśnie dlatego, na terenie Apartamentów Zabrze Centrum nasadzimy dwa tysiące drzew i krzewów. Za kilka lat będą one pochłaniać część unoszących się w powietrzu substancji szkodliwych, chroniąc w ten sposób lokatorów.

Ile kosztują apartamenty od dewelopera w Zabrzu?

Czy atrakcyjna lokalizacja inwestycji musi oznaczać wysokie ceny, które nie będą dopasowane do rynkowych realiów? Wierzymy, że nie. Nasze inwestycje mieszkaniowe tworzymy w taki sposób, by były one jednocześnie atrakcyjne cenowo oraz wykonane w podwyższonym standardzie. Rozumiemy, że każdy z naszych klientów po odebraniu mieszkania i urządzeniu go, chciałby po prostu „przyjść na gotowe”, nie musząc martwić się na przykład o to, czy jest możliwość podłączenia internetu światłowodowego.

Korzystając z naszej oferty, kupujesz też komfort i spokój. Zarówno dostęp do szybkiego internetu, jak i wszystkie przyłącza oraz instalacje znajdują się już na wyposażeniu mieszkania. Właśnie takie, najwyższej jakości, apartamenty oferujemy w Dom100.eu. Naszą filozofię biznesową doceniło już wiele osób. Przez ponad dziesięć lat istnienia firmy sprzedaliśmy ponad 600 inwestycji mieszkaniowych: zarówno domów, mieszkań, jak i apartamentów.

Podwyższony standard i idealna lokalizacje — apartamenty dla singlów, rodzin i seniorów

Tworzone przez naszą firmę obiekty mieszkalne to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się nie tylko świetną lokalizacją, ale i najwyższą jakością. Nowoczesne, dobrze zaaranżowane mieszkanie, na które składa się profesjonalne wyposażenie, na pewno dostarczy nam dokładnie tyle komfortu, ile potrzebujemy, by zregenerować się po ciężkim dniu w pracy. Bez względu na to, czy chcemy w spokoju oglądać ulubiony serial na VOD, spacerować po okolicy, czy przyjmować gości.

Funkcjonalny, dobrze skomunikowany z tkanką miejską metraż, na pewno wniesie jakość naszego życia na zupełnie nowy poziom. Możliwość szybkiego przemieszczania się po Aglomeracji Śląskiej nie tylko samochodem, ale i komunikacją publiczną, to ogromny atut. Zabrze, ze względu na doskonałe położenie w centralnej części aglomeracji, to świetna baza wypadowa — bez względu na to, czy chcemy szybko dotrzeć do sąsiednich Gliwic, czy do Katowic lub na lotnisko w Pyrzowicach.

Bezpieczne osiedla i rozwinięta infrastruktura — dlaczego warto mieszkać w Zabrzu?

Zabrze to ludne, zamieszkane przez ponad 170 tysięcy osób miasto ulokowane w sercu Górnego Śląska. Gmina kusi nie tylko świetnym położeniem. Kluczowy jest ogromny potencjał, jaki drzemie w Aglomeracji Śląskiej, którą zamieszkuje około 2,5 miliona osób. To ogromna baza firm, które pomogą nam rozwinąć karierę zawodową. Województwo śląskie od wielu lat znajduje się bardzo wysoko w rankingach, które biorą pod uwagę realny dochód uzyskiwany przez pracownika „na rękę”.

Gminę przecinają autostrady A1 i A4. Z Zabrza można szybko dotrzeć zarówno do sąsiednich Gliwic, Katowic, jak i dalej, do Wrocławia, Krakowa, Rybnika czy Łodzi! W mieście funkcjonuje nie tylko komunikacja autobusowa, ale i rozbudowana sieć połączeń tramwajowych. Z dworca głównego w Zabrzu odjeżdżają pociągi PKP Intercity, którymi można dotrzeć na przykład do Warszawy.

Śląsk już od dawna nie jest związany tylko z przemysłem górniczym i ciężkim. Dziś to nowoczesne miasta, gdzie prężnie rozwija się m.in. sektor IT czy branże produkcyjne. Zarówno w Zabrzu, jak i w bliskim sąsiedztwie miasta, nie brakuje wielkich, zatrudniających nawet po kilka tysięcy osób, firm. Tak bogata oferta to możliwości, które w skali całego kraju może zaoferować niewiele dużych miast.

W Zabrzu oraz w sąsiednich gminach nie brakuje atrakcji dla osób, które są nastawione na udział w dużych imprezach masowych czy eventach. Wydarzenia kulturalno-rozrywkowe to nie tylko Arena Gliwice czy katowicki Spodek. To także doskonałe spektakle w Teatrze Śląskim w Katowicach czy w Teatrze Nowym w Zabrzu.

Korzystając z Dom100.eu, zyskujecie też dostęp do profesjonalnego doradztwa kredytowego. Nasza firma współpracuje z najlepszymi bankami. Z naszego bogatego doświadczenia skorzystało już wiele osób. 

Przez ponad 10 lat działalności sprzedaliśmy ponad 600 inwestycji mieszkaniowych — zarówno domów w zabudowie szeregowej, jak i mieszkań czy apartamentów. Zabrze to świetny adres. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się dostępem do najwyższej jakości nieruchomości w atrakcyjnej cenie już dziś!