Mieszkania Gliwice

Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu, to zapewne z dużą uwagą śledzisz inwestycje deweloperskie i zastanawiasz się nad tym, jak wybrać idealne, bezpieczne, a jednocześnie nowoczesne i dobrze ulokowane, miejsce do życia. Czym powinny wyróżniać się nowe mieszkania na sprzedaż? Na jakie cechy warto zwrócić szczególną uwagę?

Czym się kierować wybierając nowe mieszkanie w Gliwicach?

Nie brakuje osób, które twierdzą, że „to tylko mieszkanie”. To ogromny błąd. To nie tylko miejsce, gdzie będziemy wracali późnym wieczorem, kładli się spać, a następnie, z samego rana, wychodzili do pracy czy na uczelnię. Mieszkanie to miejsce, gdzie będziemy też spędzać czas wolny, a także spotykać się ze znajomymi, rodziną czy ważnymi dla nas osobami, z którymi chcemy budować relacje. Od tego, jaka będzie jego lokalizacja, układ pomieszczeń, czy standard, zależy bardzo wiele.

Nowoczesne mieszkania deweloperskie, jakie oferuje Dom100.eu, to nie tylko kolejne osiedle. To przemyślane, dobrze zaplanowane inwestycje, które wnoszą Twój standard życia na nowy, o wiele wyższy poziom. Jeśli dopiero szukasz na rynku inwestycji deweloperskich swojego wymarzonego metrażu, pamiętaj o tym, że liczy się nie tylko projekt i ładne wizualizacje. Bardzo duże znaczenie ma też renoma i doświadczenie dewelopera. Nasza firma z powodzeniem działa na bardzo wymagającym, śląskim rynku nieruchomości, od ponad dziesięciu lat. W tym czasie sprzedaliśmy prawie 1000 różnych lokali mieszkalnych: zarówno mieszkań, jak i domów.

Dobry deweloper to taki, który daje inwestorom bardzo duże możliwości wyboru swojego idealnego miejsca do życia na każdym etapie sprzedaży. Nasze osiedla (na przykład Apartamenty Poezji) tworzymy w taki sposób, by w budynkach mieszkalnych były dostępne zarówno kawalerki, których powierzchnia jest zbliżona do 25 mkw, jak i duże, 90-mkw apartamenty, gdzie znajdziemy wiele świetnie ze sobą skomunikowanych, przestronnych i nasłonecznionych pomieszczeń.

Osoby, które zdecydują się zamieszkać w budowanym przez nas osiedlu, mogą też liczyć na szereg różnych udogodnień. Można tu wskazać na przykład na duże balkony, tarasy oraz ogródki dla osób, które kupią lokale na parterze. Wiemy, że duże znaczenie ma też architektura otoczenia. Dbamy o to, by nasze projekty świetnie wpisywały się w tkankę miejską, a dodatkowo były świetnie skomunikowane z otoczeniem. Dobry adres w Gliwicach to także szybki dostęp do ośrodków zdrowia, komunikacji publicznej, szkół czy oferty handlowej. Tworząc nasze inwestycje, zawsze skupiamy się na tym, by były one ulokowane właśnie w taki sposób. By wszędzie było blisko. Dzięki temu komfort życia mieszkańców wzrasta.

Ogromnym atutem tworzonych przez naszą firmę budynków jest dostęp do garaży podziemnych. To udogodnienie, które szczególnie docenicie zimą. Garaże zlokalizowane na poziomie -1 pozwolą Wam zaoszczędzić sporo czasu na odśnieżaniu samochodów. Latem będzie można od razu wsiąść do auta, nie obawiając się o to, że będzie ono nagrzane. Wiemy też, że ekologia ma znaczenie. Właśnie dlatego elementy wspólne każdego budynku są zasilane dzięki panelom fotowoltaicznym. 

Dlaczego warto wybrać mieszkanie deweloperskie w Gliwicach?

Przede wszystkim ze względu na to, że miasto daje ogromne szanse rozwoju. Z jego bogatej oferty skorzystają nie tylko osoby aktywne na rynku pracy, ale i studenci oraz dzieci, które dopiero pokonują kolejne szczeble edukacji w szkołach podstawowych, w liceach lub technikach. Gliwice to najbardziej wysunięte na zachód miasto wchodzące w skład Aglomeracji Śląskiej — grupy prężnie rozwijających się gmin, gdzie mieszka ponad dwa miliony osób.

Jeśli wpisujecie w wyszukiwarkę takie zapytanie, jak mieszkania deweloperskie Gliwice, to na pewno docenicie też atrakcyjne — zwłaszcza na tle innych miast w tym rejonie — ceny za metr kwadratowy nieruchomości. Są one o wiele niższe od tych, jakie obowiązują w oddalonych o zaledwie 25 kilometrów od miasta, Katowicach. Dodatkowo, dzięki doskonale rozwiniętej sieci komunikacji i transportu publicznego, do stolicy województwa śląskiego można dostać się z Gliwic w zaledwie pół godziny.

Miasto może zaoferować też wiele świetnych atrakcji osobom, które cenią sobie bliskość terenów zielonych. Nowoczesny, dobrze ulokowany apartamentowiec może jednocześnie znajdować się w ścisłym centrum, sąsiadując przy tym z terenami zielonymi. Oferowane przez nas mieszkania w Gliwicach tworzymy właśnie w taki sposób. Bez względu na to, jak będziesz chciał spędzić swój czas wolny, zawsze znajdziesz tu coś dla siebie. W bliskim sąsiedztwie, skąd możesz szybko dotrzeć zarówno do katowickiego Spodka, nad jezioro Dzierżno Duże, jak i na lokalne jarmarki czy wydarzenia, jakie odbywają się w pobliskich miastach: od Rybnika, przez Zabrze, po Mikołów i Katowice.

Jak przebiega zakup nowego mieszkania?

Dlaczego osoby, które interesują domy lub mieszkania w Gliwicach i pobliskich gminach miałyby skorzystać właśnie z naszej oferty? Powodów jest wiele. Nasza praca opiera się na pięciu głównych filarach: doświadczeniu, satysfakcji, rzetelności, stabilności i zaufaniu. Od 2015 do 2018 roku nasza firma rokrocznie uzyskiwała prestiżowy certyfikat Dewelopera Roku. Na tle wielu konkurencyjnych firm wyróżnia nas też rachunek powierniczy w PKO BP. Mieszkańcy mogą być też w pełni spokojni o ubezpieczenie swoich posesji — korzystamy tylko z ofert renomowanych, sprawdzonych, towarzystw ubezpieczeniowych.

Bez względu na to, czy chcesz kupić u nas mieszkanie na wynajem, czy na własność, dążymy do tego, aby cały proces był jak najprostszy i transparentny. Na naszej stronie znajdziesz zakładkę Kontakt. Możesz skorzystać z dedykowanej infolinii, wysłać do nas wiadomość e-mail, lub odwiedzić nas osobiście w naszym biurze w Gliwicach. Zawsze chętnie i szybko udzielimy Ci informacji. 

W naszej pracy stawiamy na transparentność — postaramy się odpowiedzieć na każdą możliwą kwestię, jaka Ci się nasunie. Bo rozumiemy, że zakup własnego mieszkania to inwestycja na lata, nad którą czasem trzeba się poważnie zastanowić.

Jeśli interesuje Cię konkretny blok i masz upatrzone swoje wymarzone mieszkanie, wystarczy, że na podstronie konkretnego osiedla klikniesz przycisk Zarezerwuj. W ten sposób zaoszczędzisz też tysiąc złotych. Rezerwacja online obniża cenę właśnie o taką kwotę. Teraz musisz już tylko podać dane kontaktowe i zaakceptować niezbędne zgody na korzystanie z naszego serwisu. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe! Po zapoznaniu się z warunkami finansowymi, od wprowadzenia się do swojego wymarzonego mieszkania w Gliwicach będzie dzielił Cię już tylko ostatni krok!

Piękne otoczenie i bliskość centrum — dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Chcesz mieszkać w Gliwicach? Wybierz mieszkanie, które będzie świetnie zintegrowane z otoczeniem. W Dom100.eu rozumiemy, że żadne, nawet najdoskonalsze osiedle, nie jest samotną wyspą. Wiemy, że musisz szybko dotrzeć do pracy. Zdajemy też sobie sprawę z tego, że nikt nie lubi chodzić z ciężkimi siatkami z oddalonego o ponad kilometr sklepu, czy zbyt długo czekać na autobus. 

Tworząc nasze osiedla, zawsze upewniamy się, że mieszkańcy będą mogli zapomnieć o tych niedogodnościach. Nowoczesne osiedle, które stworzyliśmy przy ulicy Poezji (Apartamenty Poezji), jest świetnie skomunikowane z dzielnicą śródmieście — samochodem można dostać się tam w zaledwie dziesięć minut. Letnia przejażdżka rowerem nie powinna zająć więcej niż 20 minut. 

To doskonały przykład na to, że nawet w tak dużym, zamieszkanym przez ponad 170 tysięcy osób mieście, wciąż można budować nowoczesne osiedla, które ulokowane są jednocześnie na uboczu, w bezpiecznej odległości od hałaśliwych ciągów komunikacyjnych, a jednocześnie nieopodal ścisłego centrum.