Odwiedź nas na

Apartamenty Poezji II

Apartamenty Poezji II

Gliwice, ul. Zygmuntowska

Opis inwestycji

APARTAMENTY POEZJI II  to kontynuacja cieszącej się ogromną popularnością inwestycji w dzielnicy Łabędy. Tym razem zlokalizowana przy ul. Zygmuntowskiej. To, co nas charakteryzuje i wyróżnia, to przede wszystkim nowoczesna architektura, ciekawie przedstawiona bryła, komfortowe i dobrze zaplanowane lokale mieszkalne, parking podziemny, windy oraz zamknięte, kameralne osiedle. Apartamenty Poezji II łączą w sobie wszystko to, czego oczekują nawet najbardziej wymagający Klienci.

Inwestycja zakończona.

Do dyspozycji naszych Klientów oddaliśmy dwa nowoczesne bloki mieszkalne (budynek A oraz B), w których znajdują się mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od 33 do 96 mkw. Wszystkie lokale zostały wyposażone w ogrody (parter) bądź duże balkony (piętra 1-5). W ofercie znajdziecie Państwo także miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Wiosną 2020 roku urządziliśmy kameralny plac zabaw dla najmłodszych i zasadziliśmy ponad 600 krzewów i drzewek.

Niewątpliwym atutem  Apartamentów Poezji II jest ich umiejscowienie w samym sercu dzielnicy Łabędy. Lokalizacja inwestycji jest gwarancją bliskości lokali handlowo – usługowych, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia oraz ośrodków sportowych. To doskonałe miejsce także dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Rozległe tereny zielone, a także dogodna komunikacja (10 min samochodem do centrum oraz 8 minut do Strefy) sprawiają, że Apartamenty Poezji II to adres, pod którym chce się mieszkać!

_____________________________________________

Sprzedaliśmy ponad 600 domów i mieszkań.
Sprawdź nasze aktualne inwestycje w rejonie Gliwic i Zabrza: Apartamenty Poezji III, domy na Osiedlu Pyskowice i Apartamenty Zabrze Centrum.

Galeria zdjęć

Przedstawione na stronie www oraz w materiałach reklamowych wizualizacje oraz informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Lokalizacja

Umów się z doradcą

    Albo skorzystaj z naszej infolinii