Domy na sprzedaż Zabrze

Nowoczesne, bezpieczne i świetnie ulokowane domy na sprzedaż w Zabrzu to marzenie wielu osób. Czym powinniśmy kierować się przy wyborze dewelopera? Na jakie elementy oferty warto zwrócić szczególną uwagę?

Aktualnie sprzedawane domy w Zabrzu
Zakończona sprzedaż nieruchomości w Zabrzu

Dom od dewelopera w Zabrzu — miejsce stworzone dla rodzin

Jeszcze kilka lat temu kluczową rolę odgrywała powierzchnia użytkowa nieruchomości. Dziś wiemy już, że nowoczesny, przyjazny dla całej rodziny dom, to o wiele więcej. To kompletny, powiązany ze sobą ekosystem, który tworzy spójną, przemyślaną całość. Zarówno pod kątem architektonicznym, jak i funkcjonalnym i przestrzennym.

W Dom100.eu rozumiemy, że nawet najlepsze osiedle, z wykończeniami w najwyższym możliwym standardzie, nie jest w pełni autonomicznym bytem. Kluczowa jest jego lokalizacja. Miejsce, gdzie żyjemy, to nie tylko nasze „cztery ściany”. To także bezpieczna okolica, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, usług publicznych czy prywatnych ośrodków zdrowia, żłobków i przedszkoli czy parków.

W praktyce oznacza to, że nowoczesne osiedla muszą zapewnić mieszkańcom bezproblemowy dostęp do ścisłego centrum miasta. Bo to właśnie tam toczy się życie. To tam załatwiamy nasze codzienne sprawy — od zakupów, przez rodzinne wyjścia do kina, po wymianę dowodu osobistego w urzędzie gminy. Od lokalizacji miejsca, gdzie żyjemy, zależy bardzo dużo.

Jeśli wpisujecie w wyszukiwarkę takie zapytania, jak domy Zabrze czy domy szeregowe Zabrze, to oznacza to, że poważnie zastanawiacie się właśnie nad tą lokalizacją. Co ma do zaoferowania to miasto? Całkiem sporo. Wielkim atutem gminy jest jej lokalizacja — w sercu Aglomeracji Śląskiej, skąd łatwo można dotrzeć zarówno do sąsiednich Gliwic, Rudy Śląskiej, jak i do Katowic, które są oddalone zaledwie o 20 kilometrów. To ogromny rynek pracy, który znacznie zwiększa nasze szanse na sukces zawodowy. Województwo śląskie to ta część Polski, która słynie z bogatej oferty edukacyjnej i kulturalnej.

Mieszkając w Zabrzu, możesz uczestniczyć w wielu świetnych eventach, jakie odbywają się m.in. na Stadionie Śląskim, w Arenie Gliwice czy w katowickim Spodku. Szybko można też dotrzeć na zajęcia na tak renomowanych uczelniach, jak Uniwersytet Śląski, Akademia Ekonomiczna, czy do Śląski Uniwersytet Medyczny. Położony w Zabrzu dom, to świetny adres, który daje nam gigantyczne możliwości rozwoju!

Miasto może też pochwalić się bogatą historią, a — co za tym idzie — wieloma postindustrialnymi budynkami. Można tu wskazać na przykład na kopalnie Królowa Luiza czy Guido. Zabrze nierozerwalnie związane jest z przemysłem węglowym, o czym przypomina też Muzeum Górnictwa Węglowego. 

Gmina może pochwalić się też świetnym oddziałem kardiochirurgii, z którego rozwojem należy utożsamiać profesora Zbigniewa Religę i Śląskie Centrum Chorób Serca. W granicach administracyjnych Zabrza działają aż cztery szpitale publiczne i jeden prywatny.

Pomimo tego, że fundamentem sieci dróg są autostrady A1 i A4 oraz Drogowa Trasa Średnicowa, Zabrze przecinają też drogi krajowe: 78 (w kierunku na Rybnik i Chmielnik), 88 (Strzelce Opolskie-Bytom) i 94, która biegnie niemal równolegle do autostrady A4. Ekosystem uzupełniają drogi wojewódzkie: 921 (Zabrze-Rudy) i 902.

Miasto może pochwalić się aż pięcioma dworcami kolejowymi, przy czym tylko dworzec „Zabrze” połączony jest z trasą E30. To właśnie ta trasa obsługuje zdecydowaną większość połączeń. Zatrzymują się tam zarówno pociągi obsługiwane przez Koleje Śląskie, jak i PKP Intercity, dzięki czemu z miasta można szybko dotrzeć na przykład do Warszawy, Wrocławia, czy Opola. Ruch towarowy prowadzi dworzec Zabrze Biskupice.

W Zabrzu funkcjonują zarówno połączenia tramwajowe (4 linie), jak i autobusowe. Ruch tramwajowy skupia się raczej na transporcie w granicach administracyjnych gminy, jednak połączenia autobusowe pozwolą szybko dotrzeć niemal do dowolnego wybranego miasta w Aglomeracji Śląskiej: od Gliwic aż po Katowice i Mysłowice.

Bezpieczeństwo, wygoda i wysoki standard — dlaczego warto zainwestować w nowy dom w Zabrzu?

W Dom100.eu rozumiemy, że liczy się nie tylko cena. Liczy się też jakość. Wierzymy, że nowe nieruchomości, które ulokowane są w spokojnej okolicy, na działce o dużej powierzchni, to solidny fundament, na którym warto budować. W naszej ofercie znajdują się domy o różnej powierzchni: od 86 mkw aż do dużych domów, które mają 120 metry kwadratowe. Wybór idealnej nieruchomości zależy tylko od Ciebie i Twoich preferencji!

Stawiamy na miłą, przyjazną dla oka, nowoczesną stylistykę. Wierzymy, że o jakości inwestycji najlepiej świadczy to, jak dobrze wpasowuje się ona w tkankę miejską. Nasze projekty wielokrotnie zyskiwały uznanie w oczach ekspertów. Między 2015 a 2018 rokiem zdobywaliśmy prestiżową nagrodę Dewelopera Roku. Potwierdza to, że inwestycje, jakie realizujemy, to najwyższa półka. Bez względu na to, czy są to mieszkania, czy domy szeregowe lub bliźniaki.

Nasze inwestycje lokujemy w miejscach, które jednocześnie znajdują się blisko centrum, ale są też wolne od zgiełku. Wiemy, że Twoja wymarzona nieruchomość ma być też oazą spokoju i miejscem, gdzie będziesz mógł miło spędzić czas, relaksując się po pracy. Rozumiemy też, że po wyjściu z budynku chciałbyś szybko dotrzeć do pracy, parku, lub po prostu do głównej drogi, by wyjechać poza miasto i spędzić czas na łonie natury. 

Jeśli Twój wymarzony dom ma umożliwić Ci szybkie podróżowanie z Zabrza do innych śląskich miast, to świetnie trafiłeś. Nasze domy na sprzedaż w Zabrzu znajdują się w bliskim sąsiedztwie autostrad: A1 i A4, a także Drogowej Trasy Średnicowej. Nieopodal znajdują się też przystanki autobusowe, dzięki czemu korzystanie z komunikacji metropolitarnej jest zawsze na wyciągnięcie ręki!

Ile kosztuje dom od dewelopera w Zabrzu?

Jeśli wpisujesz w wyszukiwarkę takie zapytania, jak Zabrze inwestycje lub domy na sprzedaż Zabrze, to na pewno interesuje Cię konkretna oferta, która mieści się w założonych wcześniej widełkach cenowych. Czy dom musi być drogi? Niekoniecznie. W Dom100.eu wierzymy, że budynki, w których mieszkamy, mogą być nie tylko przystępne cenowo, ale i wykonane w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Nie musisz obawiać się o to, że kupisz posesję w stanie otwartym, gdzie będzie trzeba dokupić jeszcze okna, czy samodzielnie zatroszczyć się o montaż schodów na piętro lub o media. Każda działka jest idealnie przygotowana, a budynek jest zaopatrzony we wszystkie niezbędne przyłącza. Stawiamy na kompleksową ofertę, abyś nie musiał martwić się o to, co zastaniesz na miejscu po sfinalizowaniu zakupu.

Korzystamy z usług najlepszych firm, które wesprą Cię w uzyskaniu finansowania, mamy też rachunek powierniczy w PKO Banku Polskim. Jeśli zdecydujesz się na zakup domu w naszej firmie, kupujesz go bezpośrednio od dewelopera, z pominięciem pośredników, dzięki czemu zaoszczędzisz na prowizji!

Jeśli na którymś etapie procedury kredytowej dojdziesz do wniosku, że warto wziąć też pod uwagę rynek nowych mieszkań deweloperskich, to w naszej firmie również bez trudu znajdziesz swój idealny metraż w domu wielorodzinnym. Wśród dostępnych mieszkań znajdują się zarówno duże apartamenty o powierzchni przekraczającej 100 mkw, jak i nieco mniejsze mieszkania, które mają na przykład 35-50 metrów kwadratowych.

Funkcjonalna przestrzeń i kameralna atmosfera domów szeregowych — Twoje miejsce w Zabrzu

Korzystając z naszej oferty, masz pewność, że kupujesz nieruchomość, której projekt stawia na ergonomię i funkcjonalny układ pomieszczeń. Dokładamy starań, by nasze inwestycje, które trafiają do sprzedaży, spełniały najwyższe standardy. Rozumiemy, że chcesz zaaranżować przestrzeń w swoim wymarzonym domu w taki sposób, by czuć się tam komfortowo. 

Kupując lokal mieszkalny od Dom100.eu, inwestujesz w nieruchomość, która jest świetnie ulokowana, wykonana w podwyższonym standardzie deweloperskim, a także doskonale skomunikowana z otoczeniem.