Deweloper

Sprawdzony deweloper z tradycjami

Dom100.eu to firma działająca na terenie Śląska. Od ponad 25 lat jesteśmy związani z budownictwem, a od 2012 roku prowadzimy działalność deweloperską w rejonie Gliwic. Aktualnie w Gliwicach oraz w miastach ościennych prowadzimy kilka inwestycji, a kolejne są na etapie przygotowywania.

Posiadamy duże doświadczenie w kompleksowej realizacji obiektów budowlanych oraz silną kadrę inżynierską prowadzącą inwestycje.
Zapraszamy do naszych biur, które mieszczą się w Gliwicach przy ulicy Bojkowskiej 37AB (budynek F2) oraz przy ulicy Lipowej 45 i S. Żeromskiego 57, w Zabrzu przy ul. Apatytowej i przy ul. Nad Kanałem 14 oraz w Pyskowicach przy ul. Lokalnej.
W celu umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem tel. 500 133 100.


Idea

Cenimy praktyczność, funkcjonalność oraz efektywność. Dostarczamy produkty najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb i możliwości naszych klientów. Zaufało nam ponad 900 klientów i ich rodzin, za co bardzo dziękujemy.

Doświadczenie

ponad 700 wybudowanych domów i mieszkań

Satysfakcja

ponad 2000 zadowolonych osób – klienci i ich rodziny

Profesjonalizm

skuteczne doradztwo kredytowe


Standardy

Inwestycje realizowane przez Dom100 są opracowywane, projektowane i wykonywane z dołożeniem należytej staranności, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, z materiałów i technologii najwyższej, światowej jakości.
Nasza długotrwała wizja rozwoju opiera się na współpracy z lokalnymi i stałymi współpracownikami oraz poddostawcami.

Rzetelność

certyfikat deweloper roku 2015 – 2018

Stabilność

rachunek powierniczy w PKO BP i mBank

Zaufanie

ubezpieczenie inwestycji i dewelopera w renomowanych TU


Nagrody

Osiedle Pyskowice zostało nagrodzone laurem Inwestycja Roku 2015. Nasza praca została doceniona już wcześniej – w 2013 roku zostaliśmy nagrodzeni laurem Dewelopera Roku. Ten zaszczytny tytuł pokazuje nam, że to, co robimy jest ważne, dobre i potrzebne.

Wśród kryteriów, jakie musieliśmy spełnić starając się o tytuł Dewelopera Roku były m.in.: terminowość, wypłacalność, najwyższa jakoś materiałów
i wykonania. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i cieszymy się, że nasza praca została doceniona.