Odwiedź nas na

Osiedle Czechowice

Osiedle Czechowice

Gliwice, ul. Fregaty

Opis inwestycji

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA

Nowe osiedle domów znajdujące się w Gliwicach nieopodal jeziora Czechowickiego, przy ul. Fregaty.

Osiedle Czechowice – to 52 segmenty w zabudowie szeregowej wykończone w standardzie deweloperskim tworzących zamknięte, otoczone zielenią osiedle z zagospodarowanymi terenami wspólnymi.

W ofercie znajdują się segmenty w metrażach 90 mkw., 93 mkw., 113 mkw., 115 mkw. oraz 136 mkw. Do każdego z segmentów przynależy działka. Osiedle Czechowice to nowoczesna architektura i wysoka jakość wykonania.

Każdy segment wykończony jest w standardzie deweloperskim: tynki, wylewki, okna 3-szybowe z parapetami, instalacje (elektryczna, RTV, wod-kan, gaz, c.o.), a także zagospodarowanie części wspólnych osiedla, m.in.: ogrodzenie osiedla wraz z bramą, droga wewnętrzna wykonana z kostki.

Osiedle Czechowice jest kontynuacją koncepcji osiedli o ujednoliconej stylistyce, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Podobne osiedle powstało w Pyskowicach, gdzie łącznie zrealizowanych zostało 120 segmentów.

_____________________________________________

Sprzedaliśmy ponad 600 domów i mieszkań.
Sprawdź nasze aktualne inwestycje w rejonie Gliwic i Zabrza: Apartamenty Poezji III, domy na Osiedlu Pyskowice i Apartamenty Zabrze Centrum.

Rzut osiedla

Kliknij w dom, aby go wybrać

wolne niedostępne sprzedane
Osiedle Gliwice Czechowice

Galeria zdjęć

Przedstawione na stronie www oraz w materiałach reklamowych wizualizacje oraz informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Lokalizacja

Umów się z doradcą

    Albo skorzystaj z naszej infolinii