Odwiedź nas na

  • Osiedle Pyskowice

    Osiedle Pyskowice

    Pyskowice, ul. Poziomkowa

Opis inwestycji

Osiedle Pyskowice – zaufało nam już ponad 100 rodzin.

Osiedle Pyskowice to nowoczesna i najbardziej prestiżowa inwestycja na terenie Pyskowic. Domy zostały zaprojektowane i wykonane z dopracowaniem najdrobniejszych szczegółów. Spójność, elegancja, klasyka i minimalizm – to najlepsze cechy naszej inwestycji. Nie bez powodu zaufało nam już ponad 100 rodzin!

Otoczenie osiedla

W obecnych czasach życie toczy się bardzo szybko i zbyt często jest przepełnione stresem. Z tego względu praktycznie każdy z nas potrzebuje cichego zakątka, w którym będzie mógł odpocząć i zrelaksować się. Nasza inwestycja na terenie Pyskowic otoczona jest pięknymi terenami. To okolica wprost doskonała do relaksu.

Spokój tych malowniczych rejonów oraz czyste powietrze, sprzyjają aktywnemu spędzaniu wolnego czasu lub relaksowi w promieniach słońca w przydomowym ogrodzie.

Domy z ogródkiem

Radość z otaczającej przyrody ułatwiają przydomowe posesje. Na ich terenie mieszkańcy tworzą piękne kompozycje roślinne, dzięki którym przydomowe ogrody stają się idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu.

Doskonale skomunikowane osiedle

Chociaż okolica jest oddalona od zgiełku miasta, osiedle jest dobrze skomunikowane, dzięki czemu można sprawnie dotrzeć do najważniejszych punktów na mapie miasta.

Przemyślany projekt wnętrz

Wszystkie domy oddawane są w standardzie deweloperskim podwyższonym: z wykonanymi instalacjami (elektryczna, wod-kan, gazowa, C.O.), tynkami, wylewkami, ogrodzeniem i zagospodarowaniem terenu.

Każdy budynek wewnątrz został zaprojektowany w taki sposób, by wszystkie pomieszczenia były rozmieszczone w praktyczny sposób. Dzięki temu nasze domy sprzyjają optymalnemu wykorzystaniu przestrzeni i zapewniają mieszkańcom maksimum wygody.

Domy od sprawdzonego dewelopera

Dom100eu działa na rynku deweloperskim od 2012, a nasze doświadczenie w branży budowlanej jest dużo dłuższe. Doskonała znajomość branży, umiejętności oraz profesjonalizm wypracowane przez lata sprawiają, że przygotowane przez nas inwestycje są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja otrzymała prestiżową nagrodę

W 2015 roku otrzymaliśmy tytuł „Inwestycja Roku 2015”. To prestiżowe wyróżnienie jest kolejnym dowodem, że Osiedle Pyskowice to wyjątkowe miejsce, w którym warto zamieszkać, co potwierdziło już ponad 100 klientów.

Wszystko dlatego, że nasza inwestycja zapewnia mieszkańcom maksimum wygody i komfortu. Zaciszny teren osiedla jest idealny do spędzania wolnego czasu oraz wypoczynku i rekreacji.

Galeria zdjęć

Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.

Lokalizacja

Umów się z doradcą

Albo skorzystaj z naszej infolinii
×

Cześć!
Widzę, że marzysz o nowym domu lub mieszkaniu 🙂
Napisz, która z naszych inwestycji Cię interesuje 🏠
Chętnie odpowiem na Twoje pytania!
⬇⬇⬇

×