Odwiedź nas na

Pracuj z nami

  • Kierownik budowy

    W związku z intensywnym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy Kierownika Budowy.

    Zakres obowiązków:

    • pełnienie funkcji kierownika budowy
    • prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowanie procesu inwestycyjnego
    • planowanie i koordynowanie prac na powierzonej budowie
    • planowanie potrzeb w zakresie zasobów i koordynacja procesów logistycznych w obrębie budowy
    • sporządzanie dokumentacji powykonawczej
    • kontrola jakości wykonywanych prac
    • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
    • rozliczanie robót i ich odbiór.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego kierunkowego – budownictwo
    • doświadczenia zdobytego w budownictwie, w tym minimum rocznego na stanowisku Kierownika Budowy (obiekty mieszkaniowe, biurowe)
    • uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
    • znajomości obsługi programów AutoCad i MS Office
    • samodzielności i wysokiego poziomu zaangażowania w powierzone zadania
    • umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu
    • umiejętności priorytetyzacji zadań
    • prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę – zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
    • prywatną opiekę medyczną
    • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania
    • możliwość rozwoju zawodowego w branży deweloperskiej.

    Jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy i spełniasz powyższe wymagania?

    Wyślij CV na adres rekrutacja@dom100.eu

Widzę, że marzysz o nowym domu lub mieszkaniu 🙂
Napisz, która z naszych inwestycji Cię interesuje.
Chętnie odpowiem na Twoje pytania!